Hakımızda

Kuruluşumuz & Hikayemiz

Bir anne olan Türkan Erdal’ın bebek bakımıyla ilgili bilgi edinme ihtiyacına istinaden kurduğu annesininkuzusu.com, 2022 yılından itibaren anne-babalara ve anne baba adaylarına hizmet vermeye devam ediyor.

Annesinin Kuzusu, bebek sahibi olmayı düşünen, bebek bekleyen ve bebeğini büyüten bilinçli ailelere ihtiyaç duydukları her türlü bilgi, hizmet ve dostluğu sunmak için yola çıkmış ve sonrasında bebek bakımında ihtiyaç duyulan ürünlerin hızlı, pratik ve uygun koşullarda teminini sağlamak için annesininkuzusu.com‘u geliştirmiştir.

signature
10.000+ Fazla Ürün
Biliyoruz Ki Tüm Bebeklerimizin İhtiyaçları Farklı Bu Sebeple Bir Çok Marka İle İş Birliği İçerisindeyiz. Burada Siz Ve Bebeğiniz İçin Her Şey Mevcut.
%100 Müşteri Memnuniyeti
Siz Değerli Ebebeynlerimizin Mutluluğu Bizler İçin Çok Önemli Bu Sebeple 6/12 Uzman Bebekologlarımız Sizlere Destek Vermek İçin Sabırsızlanıyor.
Harika Ürünler
Bebeğinizi Sizin Gibi Önemsiyor ve Sektöründe lider firmalarla çalışıyoruz. Tüm Ürünlerimiz Gerekli Denetimlerden A++ Puanlarla Geçmektedir.

Felsefemiz

Annesinin Kuzusu, bebek sahibi olan ailelerin tek ihtiyacının bebeğin fiziksel gereksinimleri olmadığının bilinciyle bebeklerin ve ailelerin mutluluğu için her şeyi en ince detayına kadar düşünmeye gayret eden bir organizasyon olup felsefesi “bebekoloji”dir.

Bebekoloji bebeği anlama ve anlatabilme bilimidir. Annesinin Kuzusu bu yüzden çalışanlarını sadece satış yapan kişiler olarak görmemekte ve onları satış danışmanı ya da müşteri temsilcisi diye isimlendirmemektedir. Onları, uzmanlıklarını ve ilgilerini paylaşan birer bebekologlar olarak görmektedir.

Bebeveyn, gelişim sürecine eşlik eden, öğrenerek ilgilenen kişidir.

signature